Firma Eko -Technika istnieje od 1986 roku. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm na rynku małopolski w dziedzinie usług z zakresu uzdatniania wody i oczyszczania ścieków.

Od początku istnienia zajmowaliśmy się problemami związanymi z jakością wody, oczyszczaniem ścieków komunalnych oraz przemysłowych. Od dłuższego czasu specjalizujemy się wyłącznie w rozwiązywaniu problemów związanych z oczyszczaniem ścieków przemysłowych. Posiadamy własne, unikalne, opatentowane rozwiązania służące osiąganiu właściwych wyników nawet na instalacjach oczyszczających ścieki trudne i nietypowe.

Proponowane przez nas rozwiązania technologiczne spójnie łączą:

  • Efektywność systemu, mając na uwadze proekologiczne wartości;
  • Aspekty ekonomiczne, wynikające z oszczędności jaki niesie racjonalne dysponowanie zasobami wody;
  • Prostotę i oszczędność czasu przy obsłudze instalacji.

Zadania nietypowe poprzedzamy testami i badaniami, na podstawie których dobieramy pewną metodę, spełniającą powyższe wymagania.

 

16Aktualności

2018.05 Nasi przyjaciele świętują swoje 25-lecie istnienia ! Gratulujemy ! Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku podsumowującego działalność 40

2018.05  2 Z powodu ostatnich zdarzeń (awaria przepompowni ścieków w Gdańsku – 15.05.2018 r.złożyliśmy ofertę dotyczącą pomocy usuwania tej awarii do Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego 4

 

Rozwiązujemy problemy trudne i nietypowe. Jesteśmy firmą rodzinną, nie obciążoną nadmiarem kosztów, dzięki czemu nasze ceny są atrakcyjne.


Nasi fachowcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami tel. +48 12 283 91 61 lub kom. +48 604 543 103
  e-mail: ekotechnika.zawadzki@gmail.com